Rezultati

Lipanj 2021
03/06

Četvrtak

3NK Tehnika Koprivnica
2NK Ferdinandovac
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 28. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica
Svibanj 2021
29/05

Subota

0NK Suhopolje
2NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 27. kolo
Suhopolje
22/05

Subota

2NK Tehnika Koprivnica
0NK Pitomača
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 26. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica
19/05

Srijeda

2NK Bilogora 91
0NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 25. kolo
Grubišno Polje
15/05

Subota

6NK Tehnika Koprivnica
1NK Dinamo Predavac
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 24. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica
12/05

Srijeda

0NK Tehnika Koprivnica
2NK Tehničar Cvetkovec
Kup NS koprivničko-križevačke županije
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica (pomoćni teren)
09/05

Nedjelja

2NK Tomislav
2NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 23. kolo
Drnje
02/05

Nedjelja

1NK Tehnika Koprivnica
0NK Bilogorac
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 22. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica
Travanj 2021
28/04

Srijeda

4NK Tehnika Koprivnica
0NK Tomislav Drnje
Kup NS koprivničko-križevačke županije
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica (pomoćni teren)
24/04

Subota

1NK Garić
3NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 21. kolo
Garešnica
17/04

Subota

1NK Tehnika Koprivnica
2NK Mladost KP
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 20. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica
10/04

Subota

2NK Čazma
2NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 19. kolo
Čazma
03/04

Subota

3NK Tehnika Koprivnica
0NK Slatina
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 18. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica
Ožujak 2021
27/03

Subota

0NK Zdenka '91
2NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 17. kolo
Veliki Zdenci, Igralište NK Zdenka '91
20/03

Subota

3NK Tehnika Koprivnica
1NK Graničar Legrad
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 16. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica (bez gledatelja)
14/03

Nedjelja

1NK Ferdinandovac
0NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 13. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica (bez gledatelja)
Studeni 2020
22/11

Nedjelja

4NK Tehnika Koprivnica
0NK Daruvar
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 15. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica (bez gledatelja)
08/11

Nedjelja

-NK Ferdinandovac
-NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 13. kolo ODGOĐENO
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica (bez gledatelja)
01/11

Nedjelja

0NK Tehnika Koprivnica
2NK Suhopolje
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 12. kolo
Gradski stadion 'Ivan Kušek – Apaš', Koprivnica (bez gledatelja)
Listopad 2020
24/10

Subota

0NK Pitomača
1NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 11. kolo
Igralište NK Pitomača, Pitomača
18/10

Nedjelja

0NK Tehnika Koprivnica
1NK Bilogora 91
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 10. kolo
Gradski stadion Ivan Kušek Apaš
11/10

Nedjelja

-NK Dinamo Predavac
-NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 9. kolo
Igralište Brana, Predavac / Prekid utakmice
03/10

Subota

2NK Tehnika Koprivnica
1NK Tomislav Drnje
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 8. kolo
Gradski stadion Ivan Kušek Apaš
Rujan 2020
27/09

Nedjelja

1NK Bilogorac
1NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 7. kolo
Nogometno igralište Veliko Trojstvo
19/09

Subota

2NK Tehnika Koprivnica
1NK Garić
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 10. kolo
Gradski stadion Ivan Kušek Apaš
13/09

Nedjelja

1NK Mladost KP
1NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 5. kolo
ŠRC Ivan Kovačić Mandžo, Kloštar Podravski
09/09

Srijeda

3NK Rudar MS
0NK Tehnika Koprivnica
Hrvatski nogometni kup, pretkolo
Igralište Šuderka, Mursko Središće
05/09

Subota

1NK Tehnika Koprivnica
1NK Čazma
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 4. kolo
Igralište Stari breg, Cvetkovec
02/09

Srijeda

2NK Slatina
4NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 3. kolo
Stadion Antun Tone Butorac, Slatina
Kolovoz 2020
30/08

Nedjelja

2NK Tehnika Koprivnica
2NK Zdenka '91
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 2. kolo
Igralište Stari breg, Cvetkovec
22/08

Subota

0NK Graničar Legrad
5NK Tehnika Koprivnica
Četvrta NL 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', 1. kolo
Legrad, Sportski centar Fizeš