Mladost odnijela puni plijen s Apaša

Mladost odnijela puni plijen s Apaša

Nogometaši Tehnike-Koprivnice poraženi su u današnjoj utakmici 20. kola Četvrte nogometne lige 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica'. Mladost iz Kloštra Podravskog slavila je rezultatom 1:2 na glavnom terenu Gradskog stadiona 'Ivan Kušek – Apaš' u Koprivnici.

Naša je momčad povela u 8. minuti. Lovković je prošao po desnoj strani i uposlio Ježića koji je ušao u kazneni prostor s lijeve strane te je poslao loptu ispod istrčalog vratara za 1:0. Gosti su izjednačili u 29. minuti, Matančić je iz slobodnog udarca krasno pogodio u rašlje. U nastavku je dobru priliku imao Lovković nakon kombinacije s Radotovićem, no njegov je pokušaj zaustavio vratar Mladosti.

Odluka je pala u 86. minuti kad je Kovačić bio najspretniji u gužvi pred našim golom te je glavom uspio poslati loptu iza crte.

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Kirin, Hlevnjak (od 46. Azenić), Sabol, Maurović, Ernečić, Lovković (od 79. Lončarić), Harambaša, Šantek, Ježić (od 82. Furjan), Korenika, Radotović (od 71. Kozjak).