Pobjeda u Garešnici!

Pobjeda u Garešnici!

Nogometaši Tehnike-Koprivnice danas su u 21. kolu 4. Nogometne lige 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica' u Garešnici pobijedili Garić rezultatom 3:1. Naša momčad prikazala je odličnu igru te je zasluženo slavila protiv dobrog suparnika.

Domaćin je poveo već u 4. minuti, no naša momčad se brzo vratila. Igrala se 14. minuta kad je Šantek tukao, a lopta se od bloka odbila do Stjepana Korenike koji je s ruba kaznenog prostora pogodio za 1:1. U 48. minuti uslijedio je preokret. Radotović je prošao i na drugoj vratnici pronašao Filipa Lovkovića kojem nije bilo teško spremiti loptu u mrežu za 1:2.

Konačnih 1:3 postavio je u 82. minuti Stjepan Šantek koji je s 25 metara pogodio pokraj lijeve vratnice, neobranjivo za domaćeg vratara.

Garić je imao svoje prilike koje nije iskoristio, a mi se kući vraćamo s tri boda. Sljedećeg tjedna očekuje nas dvostruki program, prvo u srijedu dočekujemo Tomislav iz Drnja u osmini finala Kupa NS koprivničko-križevačke županije.

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Kirin, Azenić, Sabol, Dodlek, Ernečić, Šantek, Harambaša, Korenika (od 76. Furjan), Lovković (od 84. Lončarić), Radotović, Ježić (od 89. Nemčić).