Kup: U obranu naslova krenuli smo pobjedom protiv Tomislava 

Kup: U obranu naslova krenuli smo pobjedom protiv Tomislava 

Tehnika-Koprivnica plasirala se u četvrtfinale Kupa Nogometnog saveza koprivničko-križevačke županije nakon što je u današnjem susretu osmine finala bila bolja od Tomislava iz Drnja. U obranu naslova krenuli smo dobrom utakmicom i visokom pobjedom protiv županijskog rivala iz Četvrte lige, kvalitetne momčadi s domaćim igračima i stranim pojačanjima. 

Otpor gostiju slomio je u 39. minuti Luka Harambaša koji je iskosa s lijeve strane ubacio pred gol i prevario gostujućeg vratara Županića. Činilo se da je Radotović igrao glavom, no pogodak je na kraju ipak pripisan Harambaši. 

Na 2:0 je početkom nastavka povisio Stjepan Korenika, a za visok trijumf pobrinuli su se Leonardo Lončarić u 67. i Marko Radotović u 78. minuti. Nažalost, u prvom poluvremenu ozlijedio se naš krilni napadač Petar Ježić, koji je odvezen u koprivničku bolnicu. Nadamo se da nije ništa ozbiljno, našem Petru želimo brz povratak na teren!

 

TEHNIKA-KOPRIVNICA – TOMISLAV DRNJE 4:0 (1:0)

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Kirin, Azenić (od 81. Nemčić), Sabol, Dodlek, Ernečić, Lovković (od 73. Furjan), Šantek, Harambaša, Ježić (od 29. Lončarić), Korenika (od 78. Golubić), Radotović. TRENER: Ivan Vrban. 

TOMISLAV DRNJE: Županić, Varović, Koren (od 23. Brunec), Širić, Enjo, Petran (od 86. Halavuk), Švagelj, Tucaković, Da Costa, Matar (od 78. Zlatar), Gafaiti. TRENER: Mario Žuljić. 

STRIJELCI: 1:0 Harambaša (39), 2:0 Korenika (52), 3:0 Lončarić (67), 4:0 Radotović (78).