Pobjeda u velikoj drami!

Pobjeda u velikoj drami!

Tehnika-Koprivnica je danas ostvarila vrijednu pobjedu u 22. kolu Četvrte nogometne lige 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica'. Naša je momčad u oslabljenom sastavu rezultatom 1:0 svladala posljednjeplasirani Bilogorac iz Velikog Trojstva.

Gosti su na koprivničkom stadionu odolijevali brojnim napadima sve do 87. minute kad je stvar u svoje ruke uzeo kapetan Luka Ernečić koji je prošao trojicu suparničkih igrača i pogodio za 1:0. U 89. minuti velik doprinos pobjedi dao je naš vratar Leo Kirin koji je čudesnom obranom zicera spasio mrežu. U sudačkoj nadoknadi Stjepan Korenika nije uspio iskoristiti kazneni udarac kojeg je izborio Ernečić, njegov je udarac obranio vratar Jaković. Na kraju zasluženo slavlje naše momčadi koja u sljedećem kolu gostuje kod Tomislava u Drnju.

TEHNIKA-KOPRIVNICA - BILOGORAC 1:0 (0:0)

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Kirin, Azenić, Dodlek, Hlevnjak, Furjan, Kuzminski, Harambaša (od 83. Golubić), Lovković (od 83. Nemčić), Korenika, Lončarić, Ernečić. TRENER: Ivan Vrban.

BILOGORAC: Fiala (od 54. Jaković), Čavarušić (od 74. Stančin), Drlja, Kuhar, Kličko, Matić, Babaali (od 68. Dončević), Biljan, Sakai, Dukić, Đošić. TRENER: Željko Čerepinko.