Hlevnjak i Salajec osigurali bodove u Suhopolju

Hlevnjak i Salajec osigurali bodove u Suhopolju

Tehnika-Koprivnica je danas gostovala u Suhopolju u sklopu 27. kola Četvrte nogometne lige 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica', gdje je svladala istoimenog domaćina s 2:0.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a izgledne prilike nisu realizirali Hlevnjak i Radotović.

Početkom nastavka Domagoj Hlevnjak je poentirao nakon kontranapada i donio olakšanje, da bi u završnici povratnik nakon dugog izbivanja zbog ozljede Josip Salajec postavio konačni rezultat, također iz kontre. U sljedećem kolu naša momčad u četvrtak, 3. lipnja u derbiju dočekuje Ferdinandovac.

SUHOPOLJE – TEHNIKA-KOPRIVNICA 0:2 (0:0)

SUHOPOLJE: Solar, E. Kirin, Farkaš (od 75. Filipović), Marko Sertić, Palčić, Egri, Akassou, Grljak, Hudoletnjak, Đurđević, Šantavec. TRENER: Dražen Jurković.

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Kirin, Azenić, Maurović, Dodlek, Ernečić, Lovković (od 55. Salajec), Šantek (od 75. Kuzminski), Harambaša, Hlevnjak (od 82. Lončarić), Korenika (od 90. Golubić), Radotović. TRENER: Ivan Vrban.