Pobjeda za kraj, Radotović zabio dva gola u Daruvaru

Pobjeda za kraj, Radotović zabio dva gola u Daruvaru

U posljednjem, 30. kolu Četvrte nogometne lige 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica' Tehnika-Koprivnica je danas pobijedila na gostovanju u Daruvaru rezultatom 2:1 i tako na najbolji mogući način zaključila uspješnu sezonu.

Naša je momčad u Daruvaru nastupila oslabljena neigranjem nekolicine standardnih igrača, ali je ipak uspjela osigurati sva tri boda. Najzaslužniji za to bio je napadač Marko Radotović koji je postigao oba pogotka za našu momčad.

Sva tri gola na utakmici pala su u drugom poluvremenu. U 52. minuti Radotović je nakon solo-prodora ušao u kazneni prostor i rutinski matirao domaćeg vratara. Ubrzo potom u 64. minuti Radotović je pospremio odbijanac nakon slobodnog udarca za 0:2, dok je konačnih 1:2 u 90. minuti postavio Vuković.

Čestitamo našim igračima i stručnom stožeru na pobjedi za kraj i potvrdi osvajanja 4. mjesta! Treća ligo, evo nas!

DARUVAR – TEHNIKA-KOPRIVNICA 1:2 (0:0)

DARUVAR – Igralište HNL Daruvar. Bez gledatelja. Sutkinja: Kristina Veljačić (Bjelovar). Pomoćnici: Nikola Novak (Koprivnica) i Ines Balint Molvarec (Kalinovac).

DARUVAR: Lončar, Lučić, Rizner, Res (od 77. Cišper), Netoušek, Njegomir (od 57. Bubnjić), Marušić, Grgić, Častek (od 46. Kržić), Zec (od 46. Pejazić), Veltruski (od 77. Vuković). TRENER: Siniša Grubišić.

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Vrhovec, Salajec, Sabol, Kuzminski, Azenić, Hlevnjak (od 46. Lončarić), Ernečić, Korenika Furjan, Golubić (od 71. Nemčić), Radotović. TRENER: Tomo Čiković.

STRIJELCI: 0:1 Radotović (52), 0:2 Radotović (64), 1:2 Vuković (90).