Bojan Tucaković novi igrač naše momčadi

Bojan Tucaković novi igrač naše momčadi

Od nedjelje traju treninzi naše prve momčadi u sklopu priprema za novu sezonu, a u igračkom kadru došlo je do određenih promjena u odnosu na prvo okupljanje. 

Novi igrač naše momčadi je Bojan Tucaković. Iskusni desni bočni godinama je bio standardni član prve postave i kapetan Koprivnice, a u posljednje vrijeme igrao je za Tehničar iz Cvetkovca i Tomislav iz Drnja. 

Bojan nam se vraća te će njegovo iskustvo i kvaliteta puno značiti momčadi koju očekuju nastupi u trećeligaškoj konkurenciji. Naš klub je ovog tjedna napustio Stjepan Šantek. Iako smo se s mladim križevačkim veznjakom sve dogovorili i pružili si ruke, zov rodnog kraja i matičnoga kluba očito je bio jači od toga. 

Malo smo razočarani takvih epilogom, ali ćemo u duhu tradicije našega kluba i Stjepanu poželjeti sve najbolje u novoj sredini i daljnjoj karijeri, uz zahvalu za sve dobro što je nam je pružio.