Naši strijelci raspoloženi i u Miklinovcu

Naši strijelci raspoloženi i u Miklinovcu

Naša momčad danas je odigrala prijateljsku utakmicu na gostovanju kod županijskog prvoligaša Miklinovca u Koprivnici i ostvarila visoku pobjedu rezultatom 0:8.

Jedini pogodak u prvom poluvremenu postigao je Salajec, a u nastavku su naši igrači napunili mrežu domaćina. Dva pogotka postigao je Hlevnjak, dok su se jednom u strijelce upisali Korenika, Sabol, Jambrušić, Vidaković i Lovković.

U početnoj postavi nastupili su: Domović - Tumpić, Tucaković, Sabol, Brcković - Salajec, Lončar, Ernečić, Matoničkin - Radotović, Jambrušić.

U nastavku su priliku dobili Vrhovec, Harambaša, Hlevnjak, Korenika, Lovković, Harači i Vidaković. Sljedećeg tjedna očekuju nas pripremne utakmice s Graničarom u Đurđevcu (srijeda) i Varteksom u Varaždinu (subota).